1208115934_92346

Bosch Security System przedstawia nowe, profesjonalne kamery szybkoobrotowe z serii AutoDome, cechujące się doskonałymi parametrami technicznymi oraz uniwersalnością zastosowań. Kamery szybkoobrotowe z serii AutoDome to obecnie najlepsze tego typu urządzenia na rynku CCTV.

Decydując się na zakup kamery z serii AutoDome mogą Państwo być pewni, że instalacja CCTV zbudowana w oparciu o ten produkt nigdy nie będzie przestarzała. Według specjalistów z branży CCTV kamery szybkoobrotowe AutoDome firmy Bosch to doskonałe rozwiązanie będące jedną z najlepszych inwestycji w przyszłość. Producent kamer AutoDome skupił się głownie na uniwersalności oraz dostosowaniu urządzeń wizyjnych do stale rosnących wymagań w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Kamery szybkoobrotowe serii AutoDome mogą być stosowane we wszystkich instalacjach CCTV, ponieważ jako nieliczne urządzenia wizyjne zapewniają jednoczesne przesyłanie sygnału wizyjnego siecią IP lub standardowym kablem koncentrycznym.

Nowe kamery szybkoobrotowe AutoDome dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, umożliwiają szybkie i co najważniejsze ekonomiczne doposażenie w zaawansowane funkcje w rodzaju śledzenia obiektów czy pracy w sieci TCP/IP, kiedy tylko wzrosną wymagania użytkownika. Jednym z największych walorów użytkowych serii AutoDome jest wymienność modułów, pozwalająca na stosowanie nowocześniejszych technologii bez koniczności zmiany całego systemu dozorowego. Ponadto, nowe kamery AutoDome są kompatybilne ze wszystkimi rozwiązaniami dozorowymi firmy Bosch oraz z wieloma platformami innych wiodących producentów w sektorze CCTV.

Nowe produkty wizyjne firmy Bosch cechują się maksymalną elastycznością, co zdecydowanie poprawia skuteczność każdej instalacji CCTV. Dzięki pełnej wymienności modułów, także w czasie pracy, możemy łatwo i szybko dostosować system do zmieniających się warunków i wymagań w zakresie bezpieczeństwa. Zmiana modułów może następować nawet przy włączonym zasilaniu kamery. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji w każdym momencie możemy zmienić kamery stałopozycyjnej na mechanizm uchylno-obrotowy lub wersji kolorowej na dualną. Wymiana modułów pozwala także na doposażenie kamer w zaawansowane funkcje, w tym między innymi detekcję ruchu oraz automatyczne śledzenie obiektów.

Kamery szybkoobrotowe z serii AutoDome marki Bosch Security Systems posiadają także możliwość budowy hybrydowych systemów telewizji przemysłowej (przesyłanie sygnału wizyjnego poprzez sieć IP oraz przy pomocy standardowego okablowania koncentrycznego). Zapewnia to kompatybilność z istniejącymi systemami analogowymi oraz umożliwia właścicielom instalacji przejście na technologię sieciową zgodnie z własnymi potrzebami. Nowa seria kamer szybkoobrotowych AutoDome współpracuje ze wszystkimi produktami dozorowymi znajdującymi się w ofercie firmy Bosch. Ponadto, na uwagę zasługuje także jakość generowanych przez kamery AutoDome obrazów, dzięki którym możemy precyzyjnie identyfikować nawet najdrobniejsze detale. Kamery szybkoobrotowe AutoDome wykorzystują kodowanie i kompresję w technologii MPEG-4, zapewniając tym samym obraz o jakości DVD 4CIF i maksymalnej częstotliwości odświeżania 30 obrazów na sekundę.

W szerokiej gamie produktów z serii AutoDome mogą Państwo znaleźć także produkty posiadające specjalne funkcje takie jak stabilizacja obrazu, detekcja ruchu oraz automatyczne śledzenie ruchu AutoTrack II. Zastosowanie inteligentnych funkcji, nie tylko ułatwia pracę operatorom systemu ale także zapewnia większą efektywność pracy całego systemu dozorowego. Jest to kolejny powód, dla którego kamery szybkoobrotowe AutoDome stanowią doskonałą propozycje zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Nowa seria AutoDome składa się z czterech modeli kamer przemysłowych, począwszy od podstawowej wersji stałopozycyjnej, poprzez dwa modele z mechanizmem uchylno-obrotowym i regulacją zoomu (PTZ), a skończywszy na wyposażonej we wszystkie funkcje, inteligentnej kamerze PTZ serii 500i. Szeroki wybór produktów pozwala na stworzenie dowolnej aplikacji telewizji przemysłowej.

Ponadto, wszystkie cztery modele kamer z serii AutoDome cechują się podwyższoną odpornością i wyjątkową niezawodnością, dzięki czemu każdy z produktów z serii AutoDome może bezawaryjnie pracować przez wiele lat. Zgodność z normą IP66 oraz wandaloodporna konstrukcja, zapewniają maksymalną ochronę wewnętrznych elementów kamery. Każdy model z serii AutoDome objęty jest trzyletnią gwarancją.

Kamery przemysłowe z serii AutoDome firmy Bosch to produkty cenione przez szerokie grono ekspertów z sektora elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz